Пропонуємо відпочити у нас

Затишний відпочинок в готелі де не чути шум міста, де можна з терраси любуватись горизонтом та горами. Свіжу повітря і природа довкола. Колектив готелю радо зустріне та допоможе вам.

На території готеля присутній бар та ресторан для смачної вечері чи вечірнього відпочинку. Можливість відпочити в сауні на дровах яку розпалюють тільки для вас а після окунутись в освіжаючий бассейн. Також можемо запропонувати 2 россійські професійні більярдні столи. В літній період працює великий бассейн з гірками та окремим баром на свіжому повітрі. Зручна стоянка,аренда мангалу,стірка,сейф,вільний вай-фай - у нас є все для комфортного відпочинку.

Літній Бассейн

Бассейн знаходится на літній площадці з окремим баром та двума надувними гірками. Розмір бассейні 15м на 9м глибиною 1.45м. Є окремо віділення глибиною 0.4м для дітей. Висота гірок становить 10м і 6м. На площадці роставленні лешаки та столики для комфортного відпочинку.

Сауна та Більярд

Для наших гостей ми пропонуємо сауну на дровах з бассейном в якій можуть зручно відпочити до 10-13чол. 1 година сауни вартує 400грн + є можливість додатково взяти рушники/вінники при потребі. Бассейн розміром 6м на 4м та глибиною 1.55м чудово підходить для охолодження після сауни. Також можемо запропонувати 2 російських більярдні столи.Вартість більярду 100грн/год

Бари/Ресторан

На території готелю працює цілодобовий Бар , Ресторан з традиційною українською кухнею та літній бар для відвідувачів бассейну. Ресторан чудово підходить для організації святкувань до 40 чол. Крім того є можливість присісти на террасі або надворі. Кухня працює з 09.00 до 22.00.

Інші послуги

Також можемо запропонувати зручну стоянку,аренда мангалу,аренда рушників,вінники для сауни,вільний вай-фай,сейф,прачка.